Ankara Andezit olarak geçmişten günümüzü kadar bir çok iş için tekliflerde bulunarak taahhüt altında andezit taşı üretimi gerçekleştirmekteyiz. Bu üretimlerin bir çoğunu kendi maden sahalarımızdan çıkardığımız ham maddeler ile karşılamaktayız. Bundan dolayı kaliteli ürünü en ekonomik koşullarda sizlere sunmaktayız.

Neden Biz?

Bir çok üretimi yapılan ürünü kendimiz üretimini yaptığımız için kaliteyi ve doğru seçenekleri biz belirlemekteyiz. Bununla beraber ürünlerin ham maddesini seçme imkanımız bizlere doğru ürünü bulma şansı vermektedir. Yılların deneyimi ve bu avantajlar ile lider firma olarak andezit taşı üretimi gerçekleştirmekteyiz. 

Başkan'dan Mesaj

Yılların deneyimi ile üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin her biri için ayrı ayrı garanti verebiliriz. Bunun nedeni ürünlerin kendi maden sahamızdan çıkarmamızın yanında kendi fabrikalarımızda işleyerek satışını gerçekleştirmemizi göstermek doğru olacaktır. Daha ayrıntılı bilgiler için hemen bizleri arayınız. En kaliteli ürünü en uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturalım.